UJFxwuvrJPrHmxB4RrjPgnPm

Test pozycjonowania i optymalizacji strony www

Na tej stronie będą testowane sztuczki z HTML czyli co Google (i może też i inne wyszukiwarki) czyta a co nie, co wpływa na pozycję a co nie. Treść przeznaczona jest dla pozycjonerów lub osób chcących wypozycjonować stronę samemu, nie korzystając z moich usług pozycjonowania. Im bardziej szczegółowo podejdziemy do tematu testów pozycjonowania tym lepsze będą ich efekty.

Optymalizacja kodu treści

Komentarz – po spojrzeniu w kod tej podstrony można zobaczyć o jakiej treści został dodany komentarz

Optymalizacja strony pod kątem grafiki

Do tej strony został dodany obrazek wyróżniający i opisany indywidualnym tytułem, etykietą, alternatywnym tekstem i opisem.

Dodatkowo dodam grafikę w poście i opiszę znów indywidualnym tekstem – bez etykiety bo to jest wyświetlane na stronie jako tekst i tym samym oczywiste, że Google to czyta. Poza tym obrazek ma unikalną nazwę pliku, tytuł (wystarczy najechać myszką, żeby zobaczyć), tekst alternatywny i klasę CSS. Relacja i klasa odnośnika też jest unikalna. Wszystko widoczne po wyświetleniu źródła strony.

GvUJS6d4zLyg8HwPn2Rkj643

Za jednym zamachem zrobimy test atrybutów obrazka i wpływ linka z tymi atrybutami na pozycjonowaną stronę. Dodatkowo przetestuję atrybut title w div.

Wnioski z wyników po indeksacji kodu nie tylko na tej stronie… Zawsze trzeba przeprowadzić kilka lub kilkaset testów pozycjonowania, zależnie od zaawansowania testu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Głosowało 2 co dało średnią: 5,00 z 5)

Loading...

 

Rodzaje certyfikatów SSL

Certyfikat SSL. Jeden z czynników pozycjonowania stron www, ale czy na pewno pomaga? Pozycjonerzy muszą się dostosować. Certyfikaty SSL służą do potwierdzenia […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Test pozycjonowania i optymalizacji strony www”